MFR25SFRE52-102K
MFR.Part #
MFR25SFRE52-102K
JLCPCB Part #
C1743608
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS