MFR25SFBF52-51K
MFR.Part #
MFR25SFBF52-51K
JLCPCB Part #
C1370856
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS