MFR25SFBF52-4K3
MFR.Part #
MFR25SFBF52-4K3
JLCPCB Part #
C1370922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS