MFR25SFBF52-3M01
MFR.Part #
MFR25SFBF52-3M01
JLCPCB Part #
C3446923
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS