MFR25SFBF52-2K7
MFR.Part #
MFR25SFBF52-2K7
JLCPCB Part #
C3543937
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS