MFR25SFBF52-1M37
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFBF52-1M37
JLCPCB Part #
C3504293
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS