MFR25SFBE52-88R7
MFR.Part #
MFR25SFBE52-88R7
JLCPCB Part #
C1369887
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS