MFR25SFBE52-7K15
MFR.Part #
MFR25SFBE52-7K15
JLCPCB Part #
C1369704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS