MFR25SFBE52-78R7
MFR.Part #
MFR25SFBE52-78R7
JLCPCB Part #
C1369707
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS