MFR25SFBE52-6K81
MFR.Part #
MFR25SFBE52-6K81
JLCPCB Part #
C1369750
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS