MFR25SFBE52-68K1
MFR.Part #
MFR25SFBE52-68K1
JLCPCB Part #
C1369782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS