MFR25SFBE52-5K11
MFR.Part #
MFR25SFBE52-5K11
JLCPCB Part #
C1369724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS