MFR25SFBE52-3K92
MFR.Part #
MFR25SFBE52-3K92
JLCPCB Part #
C1369993
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS