MFR25SFBE52-3K24
MFR.Part #
MFR25SFBE52-3K24
JLCPCB Part #
C1370319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS