MFR25SFBE52-38K3
MFR.Part #
MFR25SFBE52-38K3
JLCPCB Part #
C1370279
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS