MFR25SFBE52-332R
MFR.Part #
MFR25SFBE52-332R
JLCPCB Part #
C1370362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS