MFR25SFBE52-32R4
MFR.Part #
MFR25SFBE52-32R4
JLCPCB Part #
C1374099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS