MFR25SFBE52-2K32
MFR.Part #
MFR25SFBE52-2K32
JLCPCB Part #
C1376094
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS