MFR25SFBE52-255K
MFR.Part #
MFR25SFBE52-255K
JLCPCB Part #
C1372703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS