MFR25SFBE52-243R
MFR.Part #
MFR25SFBE52-243R
JLCPCB Part #
C1372681
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS