MFR25SFBE52-1K62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFBE52-1K62
JLCPCB Part #
C3466430
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS