MFR25SFBE52-1K43
MFR.Part #
MFR25SFBE52-1K43
JLCPCB Part #
C1370871
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS