MFR25SFBE52-16R2
MFR.Part #
MFR25SFBE52-16R2
JLCPCB Part #
C1370964
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS