MFR25SFBE52-158R
MFR.Part #
MFR25SFBE52-158R
JLCPCB Part #
C1372537
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS