MFR25SFBE52-147K
MFR.Part #
MFR25SFBE52-147K
JLCPCB Part #
C1373641
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS