MFR25SFBE52-121K
MFR.Part #
MFR25SFBE52-121K
JLCPCB Part #
C3481205
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS