MFR25SFBE52-11R5
MFR.Part #
MFR25SFBE52-11R5
JLCPCB Part #
C1371307
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS