MFR25SDRF52-93K1
MFR.Part #
MFR25SDRF52-93K1
JLCPCB Part #
C3429829
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS