MFR25SDRF52-61R9
MFR.Part #
MFR25SDRF52-61R9
JLCPCB Part #
C3441398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS