MFR25SDRF52-4K53
MFR.Part #
MFR25SDRF52-4K53
JLCPCB Part #
C1748161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS