MFR25SDRF52-24K9
MFR.Part #
MFR25SDRF52-24K9
JLCPCB Part #
C1748956
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS