MFR25SDRF52-1K58
MFR.Part #
MFR25SDRF52-1K58
JLCPCB Part #
C3430620
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS