MFR25SDRE52-24R3
MFR.Part #
MFR25SDRE52-24R3
JLCPCB Part #
C1748428
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS