MFR25SDRE52-13K
MFR.Part #
MFR25SDRE52-13K
JLCPCB Part #
C3412558
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS