MFR25SDRD52-23R7
MFR.Part #
MFR25SDRD52-23R7
JLCPCB Part #
C1748526
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS