MFR25SDBE52-83R5
MFR.Part #
MFR25SDBE52-83R5
JLCPCB Part #
C1374096
Description
-55℃~+155℃ 250mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS