MFR25SDBE52-5K49
MFR.Part #
MFR25SDBE52-5K49
JLCPCB Part #
C1374121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS