MFR25SDBE52-23R7
MFR.Part #
MFR25SDBE52-23R7
JLCPCB Part #
C1374084
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS