MFR25SDBE52-14R9
MFR.Part #
MFR25SDBE52-14R9
JLCPCB Part #
C1374530
Description
-55℃~+155℃ 14.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS