MFR-25FRFPN8K66
MFR.Part #
MFR-25FRFPN8K66
JLCPCB Part #
C1749195
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS