MFR-25FRFPN8K45
MFR.Part #
MFR-25FRFPN8K45
JLCPCB Part #
C1749200
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS