MFR-25FRFPN8K2
MFR.Part #
MFR-25FRFPN8K2
JLCPCB Part #
C1749208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS