MFR-25FRFPN7K68
MFR.Part #
MFR-25FRFPN7K68
JLCPCB Part #
C1749771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS