MFR-25FRFPN4K22
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FRFPN4K22
JLCPCB Part #
C1749796
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS