MFR-25FRFPN46R4
MFR.Part #
MFR-25FRFPN46R4
JLCPCB Part #
C3512593
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS