MFR-25FRFPN3K92
MFR.Part #
MFR-25FRFPN3K92
JLCPCB Part #
C3460296
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS