MFR-25FRFPN34K8
MFR.Part #
MFR-25FRFPN34K8
JLCPCB Part #
C3562959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS