MFR-25FRFPN340R
MFR.Part #
MFR-25FRFPN340R
JLCPCB Part #
C1750113
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS