MFR-25FRFPN27K4
MFR.Part #
MFR-25FRFPN27K4
JLCPCB Part #
C1749248
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS