MFR-25FRFPN1K87
MFR.Part #
MFR-25FRFPN1K87
JLCPCB Part #
C3444937
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS